Profil agentury - R.E.P. FILM - media production


Profil agentury

logo repfilm logo

R.E.P. FILM je ryze českou nezávislou agenturou, která byla založena v roce 2002 jako občanské sdružení se zaměřením na audiovizuální a multimediální tvorbu.

Na základě požadavků ze strany partnerů, přistoupila agentura R.E.P. FILM také k produkčním a reklamním aktivitám a zaměřila se především na oblast public relations a marketingu, kde kromě kompletní realizace projektů poskytuje i odborné mediální poradenství.

R.E.P. FILM má za sebou pestrou škálu projektů - od odborných školení přes novinářské stati, reportáže pro televizní zpravodajství, produkci videoklipů, CD a DVD nahrávky (mastering a recording), reklamy, instrukční filmy, dokumenty a jiné audiovizuální díla, public relations, tvorbu web stránek až po produkci a organizaci mnoha velkých i menších společenských, kulturních, sportovních a charitativních akcí, jak ze své vlastní produkce, tak akcí realizovaných pro své obchodní partnery.

R.E.P. FILM spolupracuje s předními českými a slovenskými umělci a tvůrci, prestižními koproducenty a partnery.

R.E.P. FILM se v současné době zabývá zejména produkcí a organizací nejrůznějších kulturních akcí (autogramiády, koncerty, hudební párty, festivaly,...), taktéž organizuje firemní rauty, plesy a podnikatelská setkání s programem, zasahuje i do oblasti reklamy (mj. zpracovává reklamní a propagační videa, reklamní strategie, grafické návrhy, internetové prezentace, webové projekty včetně web stránek, atd...), modelingu (castingy na modelky, hostesky,...) a public relations.

Vizí do budoucnosti je neustálé zdokonalování služeb a hledání nových možností a forem v audiovizuálních a multimediálních komunikacích.

R.E.P. FILM si také klade za cíl - vytvářet a podporovat v jihomoravském regionu možnosti pro kulturní akce a projekty, které jsou úzce spojené s audiovizuální a multimediální tvorbou.

Naše cíle
Naším cílem je pomáhat partnerům úspěšně budovat jejich společnosti a zároveň jim poskytovat služby na té nejvyšší úrovni. Pomocí mediálních aktivit a vhodných projektů na podporu prodeje dokážeme na trhu prosadit jejich značku, výrobek či službu a zároveň zvýšit obchodní potenciál a prestiž firmy. Jsme si plně vědomi skutečnosti, že obchod a marketing tvoří jádro společnosti, a proto Vám rádi odpovíme na důležité otázky, navrhneme a pomůžeme realizovat odpovídající řešení a v neposlední řadě poskytneme odborné informace a zkušenosti z oboru.


Náš tým
Tým naší agentury je tvořen spolupracovníky, kteří mají teoretické, ale především několikaleté praktické zkušenosti a mohou se opřít o reference významných klientů. Jsme mladí lidé, pro které není žádný problém překážkou. Snažíme se vnést do každého projektu potřebnou dávku invence a kreativity a přitom dbát na to, aby bylo dosaženo očekávaných cílů s maximální flexibilitou.


Proč s námi?
Dobrý partnerský vztah mezi agenturou a klientem založený na vzájemném profesionálním přístupu pro nás představuje základ příjemné a úspěšné spolupráce. Proto se pro naše klienty snažíme být spolehlivým partnerem a k jejich požadavkům vždy přistupujeme s plnou odpovědností, ale také s nezaujatým pohledem zvenčí. I díky tomu se spolupráce s našimi partnery z řad malých, středních i velkých firem neomezuje pouze na realizaci jednorázové zakázky.
Budoucnost vidíme ve vstřícném, profesionálním a individuálním přístupu, dynamické komunikaci, kvalitních službách a dobré platební morálce.

Pojďte společně s námi sdílet naše úspěchy,
rádi se s Vámi budeme podílet i na těch vašich.
 

Podpořte nás - Donátorství

Toč Video CZ - promo video

Podivej Se EU - banner 250x250

Přihlášení

„Zamilovat se do sebe - to je románek na celý život.“ Oscar Wilde